Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO INTELLIGENCE parní vysavač

Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO INTELLIGENCE Parní Vysavač

Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO INTELLIGENCE parní vysavač

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Polti
Cena:18990.00 Kč
Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO INTELLIGENCE parní vysavač 4,25 (85%) 18 hodnocení

Parní čistič se zabudovaným vysavačem s vodní filtrací pro úklid celé domácnosti. Vodní filtrační systém je nejúčinnější typ filtrace k zachycování prachu. Alergiky určitě potěší, že stejně efektivně zachycuje i pyl, čímž předchází sezónním alergiím a vrací očištěný vzduch do domácnosti. Spolehlivá síla hloubkového čištění byla prokázána nezávislými laboratořemi, které zjistily, že Vaporetto Lecoaspira účinně eliminuje až 99,99% bakterií, plísní a hub.Nemusíte se bát, že byste kvalitní přístroj s obrovským množstvím příslušenství ze začátku nedokázali ovládat. Vysavač má 10 automatických programů, pomocí kterých zvládne důkladný úklid úplně každý. Stačí zvolit odpovídající program, který se o všechno postará sám, ať už se jedná o správnou kalibraci parního či sacího výkonu nebo kombinaci obou funkcí. Například při čištění oken stačí zvolit správný nástavec, zapnout program a snadno dosáhnete profesionálních výsledků.Každý vysavač vysaje drobky v kuchyni, ale málokterý zvládne rozlité mléko s cereáliemi nebo džus. Pro Vaporetto Lecoaspira je takový úklid snadný. Zvládne ho jedním tahem a Vaše podlaha bude opět zářivě čistá. Abyste dosáhli maximálního potenciálu přístroje, přidejte ampuli Biecologico z přibaleného příslušenství a zapněte funkci Turbo Steam. Parní funkce spolehlivě a snadno vyčistí usazené nečistoty i v hůře dostupných místech. Biecologico zabraňuje tvoření pěny v nádobě a zanechává příjemnou a svěží vůni. Potřebujete-li vyčistit pohovku od chlupů domácích mazlíčků nebo potahy v autě od vrstvy prachu, zvolte funkci Turbo Suction. Zbaví čalounění veškerých nečistot a navrátí jim moderní vzhled. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud zvolíte správný kartáč a nástavec z přibaleného příslušenství.Parní čištění využívá vodu v nádobě. Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence má zabudovaný automatický systém doplňování vody, který Vám umožňuje dolévat kdykoliv během provozu, bez nutnosti přerušení činnosti.Program Mattresses je snem pro každou matraci. Vybavte přístroj textilním návlekem, zapněte program a vdechněte život matracím stejně jednoduše, jako je snadné stisknutí jednoho tlačítka. Přednastavená funkce optimalizuje kombinaci parní a sací síly k dosáhnutí delikátního, ale efektivního čištění, aniž byste příliš smáčeli přibalený návlek.


 • DOMO DO211S
  DOMO DO211S

  Ideální pomocník všude tam, kde potřebujete rychle odstranit nečistotu a nechcete vybalovat elektrický vysavač - zvláště do..

  1589.00 Kč
 • Sencor SVC 730GR-EUE2 bezsáčkový vysavač
  Sencor SVC 730GR-EUE2 bezsáčkový vysavač

  Bezsáčkový vysavač značky Sencor je praktický a spolehlivý vysavač, který je vybaven omyvatelnou nádobou na prach s omyvatelným..

  1599.00 Kč
 • Sencor SWK 1785BK varná konvice, 1,7 l
  Sencor SWK 1785BK varná konvice, 1,7 l

  Rychlovarná konvice s filtrem pro zachycení nečistot a oboustranným vodoznakem. Skleněná konvice je elegantní a snadno můžete kontrolovat..

  499.00 Kč
 • Guzzanti GZ 250 čokoládová fontána
  Guzzanti GZ 250 čokoládová fontána

  Čokoládová fontána je zpestřením každé dětské oslavy či rodinného večírku. Naplňte přístroj čokoládou, zapněte a čokoláda..

  799.00 Kč
 • Steba DF 200 fritéza
  Steba DF 200 fritéza

  Nerezová fritéza Steba DF 200 s třemi košíky na fritování potravin, vyjímatelnou olejovou vanu a nastavitelným termostatem. Teflonová..

  1599.00 Kč
 • Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini
  Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini

  Vertikální nízkootáčkový odšťavňovač SO1 využívá systém pomalého šnekového odšťavňování, který umožňuje získat maximum..

  1129.00 KčVybavení pro: Vysavače V sekci bílé zboží | malé spotřebiče je možné objevit polti vaporetto lecoaspira fav80 turbo intelligence parní vysavač!
© 2021 Kontakt